Web sitemize hoşgeldiniz.

Zayıf Gösteren Etekler

27 Nisan 2018

Kadınlar ne kadar zayıf olurlarsa olsunlar, hep olduklarından daha zayıf görünmek gibi bir tasaları vardır. Çeşitli yollardan bellerini daha ince göstermenin veya karınlarını saklamanın yollarının arayışı içindedirler. Etekler yardımı ile de uygulanabilecek çeşitli hileler var. Öncelikle söylemek gerekirse kalem eteklerin aksine, zayıf gösteren etekler için aşağıya doğru genişleyen etekleri örnek gösterebiliriz. Bu bağlamda etek konusunda ilk dikkat edilmesi gereken nokta bu. Bu eteklere ise çan etekler örnek gösterilebilir. Eteğin bel kısmı ne kadar geniş olursa karnınızı o kadar saklıyor. Etek boyu olarak da daha uzun etekleri tercih etmelisiniz. Böylece kısa etekler giyerek dikkati kalın bacaklarınıza çekmemiş olursunuz. Zayıf gösteren etekler ile ilgili modelleri her yerde bulabilirsiniz.

Zara Yeni Sezon Etekleri

Yazın gelişiyle oluşan hareketlilik, kadın giyim markalarını da etkiliyor ve firmalar hızlı bir şekilde yeni sezon ürünlerini üretiyor. Bu firmalardan biri olan Zara, kendini hazırlamış gözüküyor. Etek konusunda önde gelenlerden olan marka yeni sezonda da sizleri çok sevindirecek. Zara yeni sezon etekleri renk konusunda sınırsız bir şekilde tasarlanmış ve her renge kreasyonda yer verilmiş. Etek deyince aklınıza gelen diğer firmalara kıyasla Zara çok daha dikkat çekici ürünlerini vitrinlerine yerleştirmiş. Etekler fiyat bakımından çok yüksek olmamakla beraber çok da uygun sayılmazlar. Ancak sadece Türkiye’de değil dünyada ün sağlamış etekler için bu fiyatlar gayet normal. Zara yeni sezon etekleri modayı ve kaliteyi birbirine bağlayan güzel örnekler olmuş.

İndirimli Tesettür Etekler

Tesettür giyimde eskiden fazla seçenek olmadığından tesettür şıklığını yaratmak güçleşiyordu. Konfeksiyonda fazla etekler konusunda fazla seçenek olmayışı tesettürlü bayanları zoraki bir seçime mecbur ediyordu. Günümüzde hem modanın herkese hitap etmesi hem de indirimli tesettür etekler sayesinde bütün bayanlar dilediği kıyafeti seçebiliyor. Şıklığın göstergesi etekler hem bütçeye hem de zevklere göre tasarlanıp satışa sunuluyor. İndirimli tesettür etekler o kadar şık ve modern tasarlanıyor ki etek giymeye karşı ön yargılı olan bayanların bile fikri değişebiliyor. Moda dünyasında son yıllarda hem etek hem de tesettür konusunda büyük ilerleme göze çarpıyor. Birbirinden şık tesettür indirimli tesettür etekler hem açık hem de kapalı bayanların ilgisini çekiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ