Web sitemize hoşgeldiniz.

Ünlü Youtuber Enes Batur Son Filminde Ne Kadar İzlendi?

27 Ağustos 2018

Son dönemlerde Youtube kanalında paylaştığı videolarla milyonlarca kişinin beğenisini kazan Enes Batur, geçtiğimiz kış aylarında Hayal mi Gerçek mi? filmiyle sevenlerinin karşısına geçmişti. Youtube kanalında milyonlarca kişi tarafından seyredilmesinden dolayı son filmi için en çok merak edilen soru da Enes Batur ne kadar izlendi, olmuştu.

Hayal Mi Gerçek Mi? Filmi Ne Kadar İzlendi?

Enes Batur, Hayal mi Gerçek mi? filminin vizyona girdiği ilk hafta sonunda 454.373 kişi tarafından izlenmiştir. Ardından filmin gösterime girdiği ilk üç gün raporları, Türkiye Box Office sıralamasından birinci olduğunu göstermiş, 10 gün içinde film 1 milyon barajını aşarak büyük bir rekor kırmıştır.

Enes Batur, sadece filmiyle değil, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde de bir ilke imza atmıştır. 2017 yılında Youtuber – Instagramer ödülü ilk defa dağıtılmış, 2017 yılı için ilk defa dağıtılan bu ödülün sahibi de Enes Batur olmuştur. Ancak yaşanan olumsuz durumlar nedeniyle verilen bu ödül kendisinden geri alınmıştır.

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur ne kadar izlendi sorusuyla birlikte en çok merak edilen bir diğer soru da Enes Batur kimdir, olmaktadır.

Tam adı Enes Batur Sungurtekin olan Vlogger – oyuncu 9 Nisan 1998’de dünyaya gelmiştir. Youtube’da paylaştığı videolarla üne kavuşmuştur. Ününü 2017 yılında Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ilk defa verilen Youtuber – Instagramer ödülü ile taçlandırmıştır. Ancak ödül daha sonra kendisinden geri alınmıştır. Ardından kariyerine oyunculuk ve sinema filmiyle devam etmiştir. 19 Ocak 2018 yılında vizyona giren Hayal mi Gerçek mi? filminde başrolleri Bekir Aksoy ve Ceyda Düvenci ile paylaşmıştır.

Filmin Konusu Nedir?

İçine kapanık bir çocuk olan Enes Batur, ailesi ile hiç vakit geçirememektedir. Polis mesleğindeki babası 6 yaşında Enes’e bir bilgisayar alır ve Enes’in hayatı değişir. Çocukluğunda da çevresi tarafından pek sevilmeyen Enes, herkes tarafından sevilebilmek için Youtuber olmaya karar verir. Ancak kararını ailesi desteklemez ve onu üniversite sınavına çalışmak için zorlar. Film, Enes’in bu noktadan itibaren hayatını nasıl şekillendirdiğini anlatır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ