Web sitemize hoşgeldiniz.

Nasıl Etekler Zayıf Gösterir

2 Mayıs 2018

Matematikte olduğu gibi giyinmenin de kuralları var. Neyi, nerede ve nasıl giyeceğinizi bilemezseniz olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Giyim konusunda nasıl etekler zayıf gösterir bunu bilmek gerekir. Fazla kilonuz olduğunu düşünüyorsanız renkli giyinmekten kaçınmalısınız. Özellikle renkli etekler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Bunun için tek renk etek ve genelde siyah giyinmek tercihiniz olmalı Etek boyu da kilo konusunda önemli bir ayrıntı. Diz üstü eteklerdense diz altı ya da uzun etekler tercih edilmelidir. Desenli kıyafetlerden özellikle de büyük şekilli olanlardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Nasıl etekler zayıf gösterir konusunda enine çizgilerden de kaçınmalısınız. Genelde uzun ve kapatıcı  nitelikteki kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Mevlana Model Etekler

Modacıların tesettür giyime yoğunlaşmasıyla birlikte tesettürlü bayanların giyim seçenekleri çoğaldı. Vitrinlerdeki göz dolduran etek modellerinin mimarı olan tasarımcılar tesettür giyimi kalıplardan çıkarıp her bayanın giyim tarzına göre şekillenebilecek modeller üretmeye başladı. Özellikle Mevlana model etekler en çok tercih edilen etek modellerinden oldu. Bu yeni model etekler tek tip giyimden kaçınan bayanlar için alternatif hâline geldi. Bir nevi kıyafet özgürlüğünden de bahsedebiliriz. İş dünyasına da atılan tesettürlü bayanlar kullanım rahatlığı nedeniyle Mevlana model eteklere ilgi gösteriyor. Yüksek bel ve bol kesim özelliğine sahip bu etekler yürümede zorluk çıkarmadığından günlük hayatta da özgürce kullanılabiliyor. Hem rahatlığı hem şıklığı hem de ölçülü bir model olması sebebiyle ilgiyle takip ediliyor.

Maksi Etekler

Maksi etekler, salaş bir şıklık yaratmak için kullanabileceğiniz en doğru parçalar arasında yer alıyor. Bohem tarzı da yaratabileceğiniz bu etekler tamamlamak için kullandığınız parçalara göre farklı ortamlara uygun düşebilir. Eğer bir kafeye gidiyor ya da gündüz herhangi bir gezintiye çıkıyorsanız kot bir ceketle tamamlayıp günlük bir şıklık yaratabilirsiniz. Her yılın vazgeçilmez modellerinden olan maksi etekler hafifliği sebebiyle de tercih edilebiliyor. Klasik eteklerden farklı olarak bu etekler salaş kesiminden dolayı rahatsız etmez ve yürürken de zorluk yaşatmaz.  Küçük detaylarla  her yıl yeniden tasarlanan bu etek modeli her zaman ilgi gören etek modelleri arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleriyle bu etek modelleri her dönem beğeni toplayan bilindik modeller arasında yer alıyor.

Leopar Desenli Etekler

Kimi bayanlar iddialı parçalar seçer ve dikkatleri üzerine toplar. Bu parçaları iddialı yapan kimi zaman boyu, kimi zaman modeli, kimi zaman da desenidir. Leopar desenli etekler de deseni itibariyle girilen her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Leopar desenli etekler az sayıda kadın tarafından tercih ediliyor. Günlük hayatta sıradan etekler tercih edip birden bire iddialı bir etek ile görünmek istemeyen bayanlar rutin tarzından ödün vermiyor. O yüzden leopar desenli etekler genelde giyim konusunda iddialı olan bayanların tercihidir. İddialı olayım derken vücudunuzla uyuşmayan bir etek size zorluk çıkarabileceği için taşıyabileceğiniz kıyafetler satın alıp giymeye özen göstermeniz şıklığınıza katkı sağlayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ