Web sitemize hoşgeldiniz.

Müzikli Kar Küresi Sayesinde Sevgilinizi Artık Mutlu Edebilirsiniz

28 Şubat 2018

Son zamanlarda hediyelik eşya olarak kullanılan en popüler ürünlerden bir tanesi de müzikli kar küresi ürünüdür. Farklı model seçeneklerinde tasarlanan bu kar küreleri müzik detayı sayesinde daha da ilgi çekici bir hale getirilmiştir.

Özellikle de yılbaşı ve sevgililer günü gibi sene içerisindeki özel günlerde üretilen özel yapım kar küreleri içerisindeki müzik detayı ürünün daha da zarif bir görüntü içine girmesini sağlamıştır. Müzik detayının olması sayesinde fanus içerisinde kar yağarken arkadan girecek olan müzik sizi adeta olduğunuz yerden alıp hayal dünyanıza doğru yolculuğa çıkartacaktır. Bu nedenle de oldukça anlamlı bir hediyelik eşya konumundadır. Bu yüzden hediye ettiğiniz kız arkadaşınız ya da normal bir arkadaşınıza çok anlamlı bir hediye sunmuş olursunuz. Ayrıca uygun fiyatlara satılıyor olması da hediyeyi alacak sizin için son derece önemli bir avantajdır.

Kar Küresinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Kar küresi denen şey bir fanus ve altında da gövdesi olan iki farklı bölümden oluşan bir üründür. Fanus içerisinde yapay kar tanecikleri fanus sallandığı takdirde adeta ortamda kar yağıyormuş hissini size verir.

Genel olarak kar kürelerindeki fanuslar kalın ve kırılmaz cam malzemeden üretilmektedir. Bunun yanı sıra gövde bölümünde ise birinci kalite polyester malzeme kullanılmaktadır. Polyester üzerinde farklı motif ve işleme baskılarına yer verilerek kürenin tasarımı daha da iyi bir hale getirilebilir.

Kar Kürelerini Nereden Satın Alabilirim?

Eğer kaliteli olan kar kürelerinden satın almak istiyorsanız alışveriş merkezleri içerisinde bulunan hediyelik eşya mağazalarına bir göz atabilirsiniz. Bu mağazaların dışında aynı zamanda internet ortamında bu ürünü satan sitelerden de aradığınız kar küresi modelini bulabilirsiniz.

Kar Küreleri Uygun Fiyatlı Mı?

Kar küreleri genel itibariyle uygun fiyatlara satılan bir hediyelik eşya ürünüdür. Bu kar küresi 10 TL den başlayan fiyatlarıyla sizlere sunuluyor. Ancak tasarsım güzelleştikçe ve daha ilgi çekici modellere geçildikçe fiyatta bir artış oluyor. Bu artış sonrasında 30 TL ile 100 TL arasında bir değer karşınıza çıkıyor. Büyük boy kar küresi modelleri için daha fazla para ödemek zorundasınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ