Web sitemize hoşgeldiniz.

Müzikli Kar Küresi Sayesinde Sevdiklerinizi Mutlu Etme Fırsatı

26 Şubat 2018

Sevdiğiniz insanlara yılbaşı hediyesinde müzikli kar küresi alarak onları mutlu edebilirsiniz. Bir seneyi bitirip yeni bir seneye gireceğimiz bu özel günde onlara bu şekilde anlamlı bir hediye alarak onları memnun edebilirsiniz.

Son dönemlerde çok sık hediyelik ürün olarak kullanılan kar küreleri gerek tasarımlarıyla gerekse de anlamlarıyla sizleri çok etkileyecektir. Farklı tema figürlerinde de bir çok modele sahip olan kar küreleri aynı zamanda son derece kullanışlı bir üründür. Evlerde ev dekorasyonu sırasında oturma odasında ya da yatak odasında kullanılabilecek bir üründür.

Bu gibi avantajlı özelliklerinden dolayı kar kürelerini ister kendinize alabilir isterseniz de değer verdiğiniz insanlara alarak onlara hediye edebilirsiniz. Üstelik son derece uygun fiyatlara satılmaktadır.

Kar Küresi Ürünlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Genel bir kar küresi fanus ve gövde olmak üzere iki farklı bölümden oluşur. Fanus kısmı içerisinde sizlere kar yağıyor görüntüsünü verecek özel sıvı bulunuyor. Bu fanus kalın cam malzeme kullanılarak üretilir. Dayanıklı olan bu kalın cam üzerine darbe alıyor olsa da kolaylıkla kırılmaz.

Kar küresinin gövde kısmı ise polyester malzeme ile üretilir. Birinci sınıf polyester malzeme sayesinde kar küresinin kullanım ömrü de daha fazla artmış olur.

Kar Kürelerinin Model Seçenekleri Fazla Mı?

Kar küreleri çok farklı model seçenekleriyle sizin karşınıza çıkıyor. Farklı renk tasarımlarının yanı sıra farklı fanus tiplerinde ve tasarım şekillerinde de modellendirilmiştir. Buna ek olarak son dönemlerde müzik detaylı fanusu 360 derece dönme detaylı ve ışık detaylı modeller de üretilmiştir.

Aynı zamanda kar küreleri fanus içerisindeki figüre göre de farklılıklar gösterir. Örneğin yılbaşı kar küresi içinde noel baba figürleri olurken sevgililer günü kar küresi içinde ise sevgili çift figürü bulunur.

Kar Kürelerinin Fiyatları Nasıldır?

Kar küreleri genel klasik modellerde 10 TL den başlayan fiyatlara satılıyor. Buna ek olarak büyük boy kar küresi modelleri ise 30 TL ile 60 TL arasında değişen fiyatlara satılmaktadır. Ancak kar kürelerinin kalitesi ve detay özelliği değiştikçe fiyatlar 100 TL ye kadar çıkabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ