Web sitemize hoşgeldiniz.

Müzikli Kar Küresi Modelleri Zarif Tasarımlarıyla Siz Etkiler

16 Şubat 2018

Müzikli kar küresi son dönemlerde imal edilmeye başlanmış en popüler kar küre modelleridir. Bu kar kürelerinde fanus kendi başına döner ve bu sırada arka fonda müzik çalmaya başlanır. Kar küre modeli hangi temaya uygun şekilde tasarlanmışsa o tarzda müzik çalar. Örneğin yılbaşı için tasarlanmış olan özel figür detaylı kar küresinin içinde yılbaşı müziği çalar. Bu da ortaya son derece güzel bir atmosfer doğurur.

Tamamen el yapımı olan bu kar kürelerinin bu şekilde yeni tasarımlarla güzelleştirilmesi en çok da hediyelik eşya olarak kullanılmaya başlanmasında etkili olmuştur. Kız arkadaşınıza alacağınız aşk temalı figür ve müzik detaylı kar küresiyle onu son derece mutlu edebilirsiniz. Üstelik müzik detaylı kar küreleri son derece zarif tasarımlarda üretilir.

Müzik Detaylı Kar Kürelerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Bu tarz kar küresi modelleri genellikle bir fanus ve bir gövde kısmından oluşur. Fanus bölümü kalın bir camdan yapılmıştır. Gövde kısmında ise birinci sınıf polyester malzeme kullanılmıştır. Malzemede kalite tercih edilerek ürünün uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Buna ek olarak müzik detaylı olan kar kürelerinde fanus düğmeye bastığınız zaman 360 derece kendi etrafında dönebiliyor. Bu sırada arka fonda da müzik çalmaya başlıyor. Genel olarak pilli ya da elektrikle çalışan şekilde üretilmektedir.

Müzikli Kar Kürelerini Nereden Satın Alabilirim?

Eğer siz de hediye olarak müzikli kar kürelerinden almak isterseniz öncelikle alışveriş merkezleri içindeki hediyelik eşya satan dükkanlara bakmalısınız. Bu dükkanlar içinde farklı model seçeneklerinde bir çok kar küresini bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet de sizin aradığınız modeldeki müzikli büyük boy kar küresi modellerini size sunar. Online ortamda hediyelik eşya satan sitelere de göz atmanızda fayda vardır.

Müzikli Kar Küreleri Pahalı Mı?

Normal kar küreleri 10 TL den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ancak müzikli olan kar küreleri gerek işlevi açısından gerekse de tasarımı açısından son derece göze hoş gelen bir modeldir. Bu nedenle fiyatlarda da artış oluyor. Ortalama 30 TL ile 100 TL arasında bir müzik çalan kar küresi satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ