Web sitemize hoşgeldiniz.

Melek Figürlü Işıklı Kar Küresi Modelleri

10 Şubat 2018

Melekler ve kar küresi! Işıklı ve müzikli olmalarıyla eşsiz bir görüntü…

Anneler gününde etkili bir hediye mi arıyorsunuz, kız arkadaşınız için anlamlı ve farklı bir armağan mı almak istiyorsunuz, yeni doğum yapan eşinize olan duygularınızı mı ifade etmek istiyorsunuz? Melek figürlü kar küreleri modelleri içinde her bir amacınıza uygun seçenek bulabilmektesiniz.

Sevgiliye Uygun Melekli Kar Kürleri Neler?

Beyaz porselen alt kısmı, üstünde bembeyaz melek figürlü olan sallandıkça içinde uçuşan beyaz kar görüntüsüyle aldığınız kişiyi alıp götürecek etkili bir hediye.

Işıklı ve müzikli olan seçenekleri duygusallığın doruklara ulaşmasını sağlamaktadır. Sevgilinize sevgililer günü, doğum günü ya da sıradan bir günde hiç beklemediği bir anda verebileceğiniz en kalıcı hediyelerdendir. Şık görüntüsüyle evinde ya da iş yerinde her daim içi sıkıldığında, kendini kötü hissettiğinde hediyenize bakarak ona olan sevginizi ve aşkınızı hatırlamasını sağlayacak etkiye sahip bir armağandır.

Seçenekler arasında romantik öpüşen iki melek, kol kola giren iki melek figürlerini tercih edebilirsiniz. Müzikli olarak tasarlanan kar küresi mavi, yeşil ve mor renkleriyle de büyülemektedir.

Anneye Uygun Melekli Kar Küresi Modelleri Hangileri?

Melek annenize melek armağan etmek istediğinizde müzikli kar küresi modellerini inceleyebilirsiniz. El işçiliğiyle beyaz renge boyanmış olan üzerinde özel işlemleri olan annenizin bayılacağı hediyelik alternatiflerdir.

Düşünen melek, kol kola giren melek, öpüşen melek gibi farklı tasarımların olduğu alternatifleri değerlendirebilir; anneler, günü doğum günü gibi özel günlerde annenize onu mutlu etmek adına sunabilirsiniz.

Evinde salonunun en şık köşesinde kendine yer bulacak etkili bir armağandır. Hatta yatak odasında başucuna koyarak her sabah sizinle güne başlamayı tercih edecektir.

Eşler İçin Hangi Melekli Kar Küreleri Alınmalı?

Büyük boy kar küresi modelleri içinde yer alan seçenekleri değerlendirerek eşiniz için etkili bir melek kar küresi bulabilirisiniz. Ebatları normal kar küresi boyutlarından büyüktür.

Müzikli ve ışık sistemli olan kar kürleri daha fazla tercih edilen modellerdir. Özellikle anneler günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi günler için ya da eşinizin doğum yapması, hastalıktan iyileşmesi gibi kendinize özel kutlamalarınız için satın alabileceğiniz etkili ve duygusal bir armağandır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ