Web sitemize hoşgeldiniz.

Masalsı Küçük Dünya: Müzikli Kar Küreleri

10 Mart 2018

Salladığınızda karlı bir manzarası olan, ışıklı, simli seçenekleri bulunan kar kürelerinde kendi küçük masal dünyanızı yaratabilirsiniz. İçinizdeki o küçük çocuğu günlük yaşamın stresli koşuşturmasında kaybediyorsanız bu minik objeler size onu hatırlatacak ve bu stresin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebekler bir ailenin devamında yeni heyecanlar yaşanmasını sağlayan, o aileye mutluluk saçan bir birey olarak herkesin hayatına dokunuşlarda bulunan ailemizin minikleridir. Bizler bebekleri daha çok kanatsız meleklere benzetiriz, onları kendi masal dünyalarında olabildiğince kalmaları için elimizden geleni yaparız.

Ailemize katılan minik bireyler için aileler mevlütler, partiler gibi daha pek çok yeni nesil kutlama etkinlikleri düzenlerler. Bu etkinliklerde ilerde çocuklarına gösterecekleri yakınlarına dağıtılan hediyelikler vermeyi de ihmal etmezler.

Küçük Masal Kahramanınıza Hatıra Olarak Neden Bir Müzikli Kar Küresi Olmasın?

Yeni doğan bebeklerimiz için, ya da doğum günü yapılan minik bireyler için verilen hediyelik eşya çeşitleri de bu etkinliklerle beraber artmıştır. Bu verilen hediyelere kendi küçük kahramanınız için, o yaşamasını istediğiniz masal dünyasını yakınlarınıza hediye etmiyorsunuz?  Müzikli kar küreleri hem daha orijinal bir hediyelik olarak karşımıza çıkıyor, hem de ileride çocuğumuz için güzel anlamları yüklü bir hatıra olarak kalabiliyor.

Müzikli kar küresinin içerisine koyulan cinsiyete göre tasarlanan minik bebeklerle onları dilediğiniz masal karakterinin dünyasına koyabilirsiniz.  Farklılıkları seven aileler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Bebek Şekeri Kar Küreleri Bebek Partileri İçin Maliyetli Midir?

Bu sorunun cevabını araştırırsak; kar küreleri küçük minimal boyutlardan başlayarak, mega-büyük boyutlara kadar uzanan bir skalaya sahiptir. Bu sebeptendir ki aileler küçük boy seçeneklere de yönelerek toplu alınacak olan kar kürelerinde maliyeti daha aşağıya çekebileceklerdir.

Ayrıca içerisinde bulunan figürü, ışıklı-ışıksız seçeneği, kurmalı-kurmasız seçenekleriyle de bu kar kürelerinin maliyetini daha aşağıya veya yukarıya çekmek seçeneklerin arasındadır.

Kısacası her bütçeyi memnun edebilecek, hem de bu özel günlerde farklılık arayan ebeveynler ya da aile büyükleri için bebek şekeri müzikli kar küreleri çok güzel bir hediyelik eşya olarak karşımıza çıkmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ