Web sitemize hoşgeldiniz.

Etek Yelek Kombinleri

15 Nisan 2018

Moda sektörünün gelişmesiyle birlikte halka da yayıldığını görüyoruz. Artık bayanlar kendi kıyafetlerinin modacısı olabiliyor. Modayı yakından takip edip eleştirel bakabiliyorlar. Etek ve yelek kombinlerini de ustaca uygulayabiliyorlar. Kimi zaman cool, kimi zaman da ciddi bir görünüm veren etek ve yelek kombini aslında daha çok ofis kıyafeti olarak görülüyor. Yeni tasarlanan yelek modelleriyle birlikte bu sınırların aşıldığını, yeleğin hemen birçok yerde kullanıldığını görebiliyoruz. Klasik düz kesim etekler ile görmeye alıştığımız yelekler farklı modellerle de giyilebiliyor. Bu etekler sizin tercihinize kalmışken yelek seçiminde seçici davranmanız gerekiyor. Çünkü yelek, etek için tamamlayıcı bir unsurdur. Etek yelek kombinleri kişinin tercihi de dikkate alınarak vücut tipine göre yapılmalıdır.

Etek ve Ceket Modelleri

Şıklığına düşkün bayanların en çok başvurduğu kombinlerden biri de etek ve ceket kombinleridir. Klas giyinmek ya da cool görünmek herkes için her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle bayanları daha zarif gösteren etek herkes tarafından rahat taşınamıyor. Etek ve ceket kombinini taşımak ise daha da zorlaşıyor. Günümüz kadınlarının ilgisini gittikçe daha çok çekmeye başlayan etekler model, desen ve renk bakımından çeşitlilik gösteriyor. Bu etekler yaz için ayrı, kış için ayrı tasarlınmış. Ceket konusuna gelince, modern kadın tercihini daha çok blaser ceketten yana kullanıyor. Artık etek ve ceket modellerine baktığımızda görüyoruz ki farklı parçalar birleştirilip bayanlar tarafından takım yapılabiliyor.

Etek ve Bluz Kombinleri

Etek ve bluz kombinleri yazın en çok kullanılan kombinler arasında yer alıyor. Ancak yaz da olsa kış da olsa bluz her mevsim tercih edilebiliyor. Tercihiniz belli ve etek –bluz giyecekseniz, geriye doğru modelleri bulmak kalıyor. İnsan vücudu kitap gibi doğru okunmalı her vücut tipinin taşıyacağı modeller iyi bilinmelidir. Etek konusunda bazı vücut tiplerine dar kesim bazılarına bol kesim etek yakışırken, bluz konusunda da aynı durumlar geçerlidir. Kimisine krep, kimisine piliseli bluz yakışır. Bluzlar seçeceğiniz etekler ile uyumlu olmalı. Yazın günlük kullanım için asimetrik kesim açık renk etekler ile piliseli bluzlar uygun düşebilir. Etek ve bluz kombinleri için yeterince seçeneğiniz olduğu söylenebilir.

Etek ve Gömlek Modelleri

Giyim konusu bayanların en çok kafa yorduğu konulardan. Şıklık bayanlar için ön planda olduğundan yeni çıkan etek ve gömlek modelleri özenle inceleniyor. Bu modellerin içinden kişinin kendine en yakın olanı bulması gerekiyor. Etek ve gömlek çok klasik bir seçim olmakla birlikte günümüzde farklı model seçeneğiyle özgün bir tablo çizebiliyor. Etek giymek pantolona oranlar biraz zor olsa da bayanlar bunca çeşide tepkisiz kalamıyor. Etekler eskisi gibi belli çizgilerde tasarlanmıyor. Artık bayanların ihtiyaçlarını dinleyen ve ona cevap niteliğinde işleyen bir moda sektörü var. Hem etekler konusunda hem de gömlekler konusunda oldukça şık tasarımlar yapılıyor. Bu yüzden etek ve gömlek modelleri büyük ilgi görüyor.

Etek Modelleri

Her zevke hitap edebilecek kadar geniştir etek çeşitliliği. Sadece model bakımından değil, renk konusunda da geniş bir yelpazede tutulur etekler. Ayrıca her yaşa da uymalıdırlar. Her tarzı yansıtmalıdırlar. Çok fazla kriter olunca etek modelleri de kendi içinde ayrılmış. Kalem etekler, çan etekler, balık etekler vs. bir sürü farklı model var. İhtiyaç ve zevke göre ortaya çıkmışlar. Bir de bunlar tesettür modasına uyarlanınca çeşitlilik ister istemez artıyor. Etek modelleri moda dünyasında takip edilmesi en zor olan parçalardandır. Etekler sürekli değişime açıktır ve herhangi bir sezonda yeni bir model çıkabilir veya eski bir model tekrar yorumlanıp gündeme getirilebilir. Bu yüzden etek konusunda doğru tercihleri yapmak için püf noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Etek modelleri ne olursa olsun her zaman şıklığınıza şıklık katacaktır.

Etek ve Gömlek Kombinleri

Bayanların en çok ihtiyacı olan şey şık olduklarını duyabilmektir. Şıklık konusunda birbiriyle yarışan bayanlar bunun için zarif parçaların arayışına düşüyor. Etek ve gömlek kombinleri de en zarif kombinler arasında. Zamanla giyiminde değişiklik yapmak isteyenler daha cool duracak parçaların arayışına başlıyor. Bunun için etek ve gömlekler doğru seçim olabiliyor. Çünkü sade bir etek ve gömlek kombini şaşalı kıyafetlerden daha iddialı durabiliyor. Artık zarafetin gösterişte değil de sadelikte olduğunu günümüz kadınları biliyor. Etek ve gömlek kombinleri de buna göre yapılıyor. Bunun için sade etekler ve bluzlar seçmenin önemi de biliniyor. Kombin yaparken rahat ürünlerin tercih edilmesi kıyafetlerin işimize engel olmasının da önüne geçmiş olur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ