Web sitemize hoşgeldiniz.

Anlatımlı Tığ İşi Bebek Patikleri

26 Temmuz 2018

Anlatımlı tığ işi bebek patikleri yapılışlarına resimli ve videolu içeriklerini değerlendirerek, yepyeni modellere bakabilirsiniz. Anne adayları veya hediyelik götürmek isteyenler için minicik ve sempatik bebek patik modelleri bulunuyor. Anlatımlı içeriklerinden kolay yapımlarını öğrenebilirsiniz.

Bebek Patiği Yapımları

Tığ işi bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı uygulamalarında 2018’in en yeni modelleri sunuluyor. Yeni doğan bebek patikleri, 6- 8 ay bebek patikleri, 1 yaş bebek patikleri ve çocuk patik örneklerini inceleyerek çocuk ve bebekleriniz için şahane modelleri seçebilirsiniz.

Yazlık ve kışlık patik örnekleri, çiçek işlemeleri, boncuk işlemeleri, tığ işi bebek patikleri gibi pek çok seçenek bulunuyor. Tığ işi erkek bebek patikleri anlatımlı modellerinde fiyonk ve motif işlemeleri bulunuyor.

En Güzel Patik Modelleri

Boncuklu bebek patikleri, örümcek adam bebek patikleri, kuzu motifli patikler, damat patik, ponponlu bebek patiği, kız çocuklar için babet modelinde bebek patikleri ve kat kat pofuduk patik modelleri bulunuyor. Tığ işi bebek patik modelleri açıklamalı örneklerinden, kolay modelleri seçerek rengarenk bebek patikleri örebilirsiniz.

Şiş işi patik modelleri de yeni doğan bebek patik modelleri arasında en çok tercih edilenlerdir. Püsküllü patikler, tığ işi tavşan patik, karpuz modeli, Selanik örgü patikleri papyon patik modelleri gibi yüzlerce model bulunuyor.

Kolay Patik Modelleri

Anlatımlı Tığ İşi Bebek Patikleri modellerini, resimli ve videolu anlatım içeriklerinden inceleyerek bebekleriniz için eğlenceli modeller örebilirsiniz. Bot patik modelleri, beş şişle örülen patik modelleri gibi eğlenceli, pofuduk patik modellerini, videolu anlatımlarını değerlendirerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kız bebek patikleri, erkek bebek patikleri, yeni doğan patik modelleri ve 0- 3 ay bebek patik modellerini anlatımlı örnekleri ve resimli modellerinden seçerek, hediyelikler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ